O NÁS

TD VAN RENTAL

Príbeh našej spoločnosti sa začal písať v roku 2013. Plánovali sme stavbu rodinného domčeka svojpomocne a uvedomili si koľko stavebného materiálu bude potrebné prepraviť, a že lacné to nebude. Napadlo nás, že si kúpime vlastnú dodávku a po dokončení domu ju opäť predáme. No nepredali sme a vďaka tomuto rozhodnutiu čítate tento text 🙂

Založili sme spoločnosť a rozhodli sme sa podnikať popri zamestnaní. Začiatky boli veľmi ťažké. Bolo potrebné nájsť vhodných obchodných partnerov a dodávateľov. Začali sme obvolávať účtovné firmy, advokátov, poisťovne, brokerov, autoservis, predajcov autodielov atď.. Musím sa priznať že nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom bolo a je pre mňa stále veľmi ťažké. No vďaka silnej podpore mojej manželky a rodiny firma môže postupne rásť a napredovať. Postupne sme zakúpili ďalšie dve dodávky a rozšírili svoje služby o prenájom čistiacich strojov (tepovač, parný čistič, generátor ozónu).

Dnešný svet technológií má šialené tempo, mobilizuje sa. Je pre nás prirodzené nakupovať rôzny tovar a služby cez e-shop, mobilné aplikácie a rôzne platformy kdekoľvek sa nachádzame. Obchod a ponúkané služby sa čoraz viac presúvajú do on-line sveta kde neexistuje slovíčko zatvorené. V online svete môžeme nakupovať 24h denne NON-STOP. TD Van Rental chce kráčať s dobou a preto pracujeme na on-line verzii auto požičovne.

Prostredníctvom webu www.prenajomdodavok.eu si môžete vozidlo zarezervovať, uhradiť depozit kartou a prostredníctvom operátora alebo webovej aplikácie odomknúť / zamknúť vozidlo v ľubovoľnom čase ako Vám to vyhovuje.

350+

spokojných zákazníkov

8+

rokov skúseností s prenájmom

400 000 km

na našich dodávkach

Potrebujete poradiť s prenájmom? Zavolajte nám +421 948 216 360