Požičovňa dodávok

rezervuj dodávku v e-shope
prevezmi a vráť v akomkoľvek čase, bez čakania

Vozový park

Na prenájom Vám momentálne ponúkame dve dodávky, ktoré veríme pokryjú Vaše potreby pri preprave tovaru alebo sťahovaní. Fiat Ducato je väčšia dodávka vhodná na dlhšie trasy a prepravu objemného tovaru. Mercedes Sprinter je cenovo výhodný, obratný a vhodný do mesta.

Nízke ceny - kvalitné služby

Ponúkame férové, transparentné jednanie pri zachovaní nízkych cien. Viete si vypočítať, koľko Vás prenájom dodávky v konečnom dôsledku bude stáť. Žiadne skryté poplatky alebo “prekvapenia” na záver. Snažíme sa o to, aby boli spokojné obe strany a zákazníci sa k nám radi vracali.

Mnoho spokojných zákazníkov

Naše služby ponúkame od roku 2013. Za tie roky naše dodávky urobili službu mnohým zákazníkom, pomohli prepraviť množstvo vecí a tovaru v rôznych situáciách.

Kontaktuj nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať

Telefón (+421) 948 216 360
email tvojadodavka@gmail.com

Alexandra Dubčeka 37, Košice - Krásna

Spoločnosť Tvoja Dodavka s.r.o. ktorá prevádzkuje tento web je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Košice I, vložka číslo: 33536/V/B (odkaz)

Ako prebieha prenájom dodávky, ako postupovať?

  • Výber vhodnej dodávky, zvážiť čo potrebujem prepraviť, kedy a kam (iba Slovensko, Česko, Poľsko, Madarsko), aké sú maximálne rozmery tovaru, hmotnosť atď…(Zeminu alebo sypké materiály nieje dovolené prevážať, iba ak sú vrecované.), dostupnosť.
  • Rezervovať dodávku v e-shope, platba kartou. Pri rezervácii odporúčame zvážiť primeranú časovú rezervu.
  • Prevzatie vozidla  – samoobsluha – prevziať kľúče z bezpečnostnej schránky (kód zaslaný cez SMS.), obhliadnuť vozidlo vizuálne, foto.
  • Vrátenie vozidla – dotankovať prevádzkové kvapaliny tesne pred vrátením do plna (nafta, voda do ostrekovača, môžte tankovať na sídlisku Nad Jazerom, Slovnaft)
  • Odparkovať vozidlo na miesto nato určené, odkiaľ ste ho prevzali, odfotiť stav KM a ukazovateľa paliva. Informovať prenajímateľa – zaslať sms.
  • Vozidlo sa skontroluje prenajímateľom, je Vám odoslaná faktúra a uvoľnený depozit znížený o cenu za prenájom vozidla.